Tadilat Ustası

Evlerde yapılması gereken küçük çapta tadilat işleri, küçük çapta boya, sıva ve alçı işleri tadilat ustası tarafından yapılmaktadır. Sadece küçük çapta tadilat işleri yapılmakla sınırlı kalınmayarak büyük yıkım ve onarım işlerinizi de tadilat ustası yapar. Değişmesi gereken mutfak, banyo, niş, duvar, kiriş yıkım işleri ya da onarım işlerini düzenli bir şekilde yapmaktayız. Tadilat ustası işleri çok ağır olan bir meslek türüdür. Çünkü her türlü tadilat onarım ve yıkımdan sorumludur. Bu işleri de belirli bir düzen dahilinde yapmalıdır. Bir yandan yıkım işlemi gerçekleşirken bir yandan da ortamdaki molozların toplanabilmesi önemlidir. Aksi halde bulunduğunuz mekânlarişin içinden çıkılamaz bir hale bürünebilir. Dağ gibi yığılmış molozlarda aynı çatı altında bulunmak hem sağlık açısından rahatsız edici bir durumdur hem de ustaların işlerini yapmalarını engeller.

 tadilat ustası

Tadilat konularında tadilat ustalarına büyük görev düşmektedir. Bu görev bilinciyle hareket eden firmamız bünyesinde çalışan ustalarımız her türlü tadilat onarım işlerini büyük bir özenle ve titizlikle gerçekleştirmektedir. Yıkım işlerini gayet şartlara uygun bir şekilde, iş güvenliği alarak yapar. Tadilat ustası onarım işlemlerini ise, aslına uygun olarak yapmak adına ince işçilik ile çalışır. Aynı zamanda kapı duvar tamiratı da yapan tadilat ustası her türlü mekâna uygun çeşitli tür ve düzeydeki kapıların onarımını gerçekleştirir.

 

 Mevsimlerin de değiştiği şu günlerde kapı ve pencere onarımı büyük önem arz etmektedir. Küçük ya da büyük tadilat işleriniz, yıkım ve onarım işleriniz, alçıpan, kartonpiyer, niş tamir ve tadilatlarınız, kapı ve pencere tamir ve tadilatlarınız için firmamız ile çalışan tecrübeli tadilat ustası ile inşaat ya da ev ortamında çalışmak için, fiyatlandırma seçeneklerimizi görüşmek için sizleri ofisimize bekleriz. Siz de tadilat işlerinizde geç kalmamak için en kısa süre zarfında bizimle iletişim bölümünde yazan numaralarımız aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz