İstanbul Tadilat

Birbirinden güzel eşsiz büyüleyici yapısını bozmamak adına, İstanbul Tadilat her geçen gün kendini biraz daha geliştirmektedir. Tadilat yapılmamış bina kalmamalı ilkesinden başlayarak çıktığımız bu yolda günümüzde bütün yapıların her türlü tamir tadilat bakım ve onarım işlerini yapmaktayız.

 istanbul tadilat

Tadilat işlerinizi kolaya indirgeyebilmek için yıllardır köklü bir kuruluş olarak ayakta durmaktayız.  İstanbul’un tadilat işlerini kolaylaştırmak yıkım ve onarım işlerindeki zorluklarınızın üstesinden gelebilmek için tadilat ustalarımız ile her zaman canla başla çalışmaktayız.  İstanbul Tadilat olarak hedefimiz, İstanbul şehrinde tamir ve tadilattan geçmemiş bir bina dahi bırakmamak. İlkemiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. Biz kendi durumumuzu sizlerin memnuniyet dereceleri ile değerlendiriyoruz.  Buna uygun aşama kaydediyoruz. Müşteri memnuniyeti ile amaçladığımız İstanbul’daki yapıları güzelleştirme projemiz ile artık tamir ve tadilat işleriniz daha kolay.

 

Niş, kartonpiyer, stropiyer, parke, fayans, duvar, kapı, pencere, metal ya da ahşap her türlü banyo mutfak dolabı tadilat işlerinizi verilen süre zarfında tamamlayarak teslim eder. Bizim için verilen söz de yapılan iş kadar önemlidir. Bu nedenle size söz verdiğimiz günde iş teslimatı yapabilmek için en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz rica olunur.