Hizmetlerimiz

Alçıpan : Alçıpan, firmamız İstanbul Alçıpan bünyesinde birbirinden kaliteli ustaların elinde adeta bir sanat gibi işlenerek, dekoratif manada sanatsal bir hal alır. Tamamen özgün ve 1. sınıf işçilikle işlediğimiz alçıpanları, ev ve iş yerlerinizin tamamında gönül rahatlığı ile garantili bir şekilde kullanabilirsiniz.


alçıpan alçıpan alçıpan


Asma Tavan : Özellikle son zamanlarda hemen hemen her yapıda karşımıza çıkan asma tavanlar, gerçekten göze şık gelmekte ve bulunan ortamlara bambaşka hava katmaktadır. Dekoratif manada çok farklı uygulama modelleri olan asma tavanlar, ekonomik olması cihetiyle de çokça tercih edilmektedir.


asma tavan asma tavan asma tavan


Metal Tavan : Metal tavanlar, alternatif manada tercih edilen, yapılması kolay ve bir o derecede de sağlam olan bir uygulamadır. Genelde demir profil, saç, alüminyum gibi malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Dekoratif anlamda çeşitli şekiller verilebilmektedir. Metal tavanla günümüzde sıkça kullanılmaktadır.


metal tavan metal tavan metal tavan


Taşyünü Tavan : Taş yünü tavanlar genelde iş yerlerinde kullanılmaktadır. Özellikle hastaneler, okullar, bankalar, oteller ve iş merkezlerinde çokça tercih edilmektedirler. Çok hafif bir malzeme olan taş yünlerinin uygulaması son derece kolaydır. Ayrıca taş yünlerinin kirlenmesi durumunda da temizlenmesi de kolaydır.


taş yünü tavan taş yünü tavan taş yünü tavan


Bölme Duvar : Bölme duvarlar, ihtiyaç durumunda hızlı ve kolay uygulanmasından ötürü sıkça karşımıza çıkmaktadır. Genelde demir profil üstüne alçıpan montajından ibarettir. Daha sonra alçıpanın üzerine bazı işlemler uygulanarak son derece estetik bir görünüme kavuşan bölme duvarlar oldukça ekonomiktir ve bu yüzden de yapılarda tercih edilmektedirler.


bölme duvar bölme duvar bölme duvar


Gergi Tavan : Gergi tavan; otel, restoran, toplantı salonu, bar, cafe, avm, hastane, ev ve modern işyerleri dizaynlarının vazgeçilmez unsurlarından biridir. Firmamız çalıştığı tüm mekânların gergi tavanlarını mükemmeliyetçilik anlayışıyla oluşturur. Ayrıca yapmış olduğumuz gergi tavanlarımız firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz gergi tavanlarımız için ya da kendi tarzınızı yansıtan tavan özelliklerini tasarlamamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gergi tavanlarımız ile artık mekanlarınız daha geniş, daha aydınlık ve daha zengin görünüme sahip.


gergi tavan gergi tavan gergi tavan


Alçıpan Tv Ünitesi : Alçıpan tv ünitesi, son yıllarda modern ya da akıllı evlerin vazgeçilmez duvar süslerinden biri olmuştur. Hem estetik hem işlevsellik bakımından bir arada birçok özellik barındıran üniteler odalarınızı ya da salonlarınızı daha ferah göstermek için tasarlanmıştır. Siz de tasarımlardan birine sahip olmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


alçıpan tv ünitesi alçıpan tv ünitesi alçıpan tv ünitesi


Niş Duvar : Niş duvar, küçük odalarınızın daha geniş ve daha estetik bir yapıya bürünmesi açısından özel hizmetler statüsünde yer alır. Niş duvar, mimarlarımız ve ustalarımızın ortaya çıkardığı harika şaheserlerden biridir. Artık evleriniz, daha şık daha konforlu bir yapıya bürünecek. Bu açıdan niş modelleri ile ilgili görsellerimize ulaşmak için, daha kapsamlı daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilmeniz için sizleri firmamıza bekleriz.


niş duvar niş duvar niş duvar


Alçı : Alçı nem dengeleyici özelliğe sahiptir. Bu nedenle kullanıldığı yerlerde rutubet ve nem barındırmaz. Suyla karıştırılarak hazırlanır. Hazırlanan karışım kolay şekil verilebilir özelliği sayesinde de dekorasyon açısından estetik özellikler barındırır. Yanmaz özelliği ile güvenlidir. Isı ve ses yalıtımı sağlar. Firmamız çeşitlerine ve kullanım yerlerine göre alçılar bulundurmaktadır. Alçı ihtiyaçlarınızı İstanbul Alçıpan'dan temin edebilirsiniz.


alçı alçı alçı


Sıva Alçı : Sıva alçı; ısı yalıtımına katkı sağlayan her inşaatta bulunması gereken bir özelliktir. Hazır sıvadan oluşan sıva alçı çeşitlerimize sahip olmak için ya da sıva alçı hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda çalışan ustalarımız tarafından kolayca sıva işleriniz halledilir. Fiyatlar ve sıva alçı özelliklerimiz için firmamızı arayabilirsiniz.


sıva alçı sıva alçı sıva alçı


Saten Alçı : Saten alçı; yüzeyleri daha düzgün boyanabilir hale getirebilmek ve pürüzleri ortadan kaldırmak için ince bir katman halinde yüzeye sürülebilen bir alçı çeşididir. Duvarlarınıza saten alçı uygulamak isterseniz firmamızla iletiĢime geçebilirsiniz. Firmamızın deneyimli ustaları sayesinde alçı konularında asla sorun yaşamazsınız.


saten alçı saten alçı saten alçı


Boya : Alçıpan firmamızda bulunan en iyi boya badana ustalarımız ile boya işleriniz özenle yapılmaktadır. Birbirinden güzel renklere sahip ve mat, yarı mat, saten, yağlı gibi çeşitlerimiz ile ister karışım ister tek renk seçeneklerimiz ile boya konusunda bir numarayız.  Firmamızın boya işlerini görmenizi tavsiye ederiz.


boya boya boya


Mantolama : Firmamızın yapmış olduğu mantolama yöntemleriyle değişen mevsimlere meydan okuyacaksınız. Kış aylarında üşümeyecek fazla yakıt parası vermekten kurtulacaksınız. Yaz aylarında ise sıcak havanın bunaltıcı sıcağı sizleri evinizin içinde ya da bulunduğunuz mekanlarda yakıp kavurmayacak. Soğutucu amacıyla çalıştırılan hiçbir ürünün hava akımı dışarı çıkmayacaktır. Firmamız mantolama işleri bakımından önde gelen işler yapmıştır. Alışveriş merkezleri, ev, okul, iş yeri ve daha farklı mekanlarınız için mantolama işlerinde deneyimli kadromuz ile çalışmanızı öneririz.


mantolama mantolama mantolama


Kartonpiyer : Hazır kalıplar sayesinde alçıpan ustalarımızın işlerini kolaylaştıran ve siz değerli müşterilerimize pürüzsüz aynı ölçüde hizmetler sunulmasını sağlayan maddelerdir. Kartonpiyer seçeneklerimiz renk ve desen biçim ve boyut açısından istediğiniz ölçütlere uygun kartonpiyer satışı yapılmaktadır.


kartonpiyer kartonpiyer kartonpiyer


Stropiyer : Stropiyer döşemelerini artık eviniz, binanız dağıtılmadan kirletilmeden yapıyoruz. Temiz bir işçilik çıkaran firmamızın takmış olduğu stropiyerlerin de her ürünümüz gibi garantisi mevcuttur. Çeşitli desenlerde stropiyerlerimiz için bizleri arayabilir ya da stropiyer çalışmalarımızı görebilmek için firmamıza gelebilirsiniz.


stropiyer stropiyer stropiyer


Duvar Kağıdı : Duvar kâğıdı artık her yapı marketinde satılan uygun fiyat ve seçeneklere sahip bir malzemedir. Ancak duvar kâğıdı işlerinizi ucuz yoldan halletmek için kalitesine bakmaksızın aldığınız duvar kağıtları ayrıca yapıştırıcıları ve çeşitli çözünürlük malzemeleri ile düşündüğünüzden daha pahalıya gelmektedir. Oysa firmamızda daha çeşitli ve kaliteli seçenekler bulunmaktadır. Kaliteyi ucuza almak tabirinin cuk oturduğu yerlerden birisi de firmamızdan duvar kâğıdı temin etmek olmalıdır. Çünkü istenilen model, çeşit ve fiyatlar doğrultusunda her türlü imkâna sahip bir firma olmaktan gurur duyarız.


duvar kağıdı duvar kağıdı duvar kağıdı


Fayans : Fayans denince temizliğin ve hijyenin birincil adresi ortaya çıkar. Bizim firmamız fayansın en mükemmel hallerini barındıran zengin renk ve seçenekleriyle görenleri kendine hayran bırakacak özelliklere sahip fayanslar bulundurmaktadır. Bir kadın mutfağı ve banyosunda mükemmel özellere sahip kendi iç dünyasını yansıtan renklerle bezenmiş görenleri kendine hayran bırakacak fayanslardan başka ne ister ki? Fayanslarımızı görmeden karar vermeyeceğinizi umuyoruz.


fayans fayans fayans


Kalebodur : Birbirinden zengin içerik ve kalebodur kullanımındaki rahatlık ve temizlik ile firmamız kalebodur satışı ya da kalebodur döşemesinde en iyiler listesindedir. Banyo lavabo, hijyen açısından önemli yerler mesela, çeşitli topluluk alanlarında ya da hastanelerin yer zeminlerinde kullanım özelliği çok olan kalebodur döşeme işlemlerimiz size söz verdiğimiz zaman aralığında bitmektedir. Temiz çalışmak ve müşteri memnuniyeti prensiplerimizden yola çıkarak kalebodur yerleştirme işlemlerinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


kalebodur kalebodur kalebodur


Laminant Parke : Ürünlerimiz genellikle sudan etkilenmeyen ve antialerjik özellikteki yapılardır. Bu nedenle firmamızı tercih etmenizi zevkinize göre laminant parke döşetmenin keyfini çıkarmanızı umarız. Bir sürü parke seçenekleriyle tanışmak ve bir an önce tercih yapabilmek adına sizleri firmamıza bekleriz.


laminant parke laminant parke laminant parke


Cam Balkon : Bir çok modeli olmakla birlikte en çok talep gören sistemlerimizden biri de katlanır cam balkon modelidir. Cam balkon modellerimizle alakalı sizleri firmamıza bekleriz.


cam balkon cam balkon cam balkon


Sıva : Sıva, binanın nemlenmesini önlemek doğa koşullarına karşı dayanıklı olmasını sağlamak için yüzeylere uygulanan bir sistemdir. Firmamızın birinci sınıf kalitedeki sıva çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.


sıva sıva sıva


Yıkım İşleri : Her türlü makineyle ya da el aletleriyle yıkım işleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızı diğer yıkım firmalarından ayıran en büyük özelliği yıkıp bırakmayıp, geriye çıkan molozları taşıması ve görüntü kirliliğini yok etmesidir. Bu nedenle bizim gibi nitelikli ve temiz yıkım işleri yürüten firmamızla çalışmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.


yıkım işleri yıkım işleri yıkım işleri


Kırım İşleri : Kırım işleri temizlik, incelik ve detay konusunda hassasiyet gerektiren önemli bir iştir. Firmamız ev içi, bina içi veya iş yeri – altyapı lokal veya genel kırım işlerinde deneyimli ve çalışkan ustalarla çalışmaktadır. Bizimle çalışmak için iletişime geçebilirsiniz.


kırım işleri kırım işleri kırım işleri


Ev Tadilatı : Tadilat ve dekorasyon işleriniz için her türlü seçeneklerimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Tadilat işlerinde söz verilen tarih ve saatte teslimat işlemlerimizi hallederiz. Bilindiği üzere tadilat işlerinde temiz çalışmak önemlidir. Ev tadilatı yaparken temiz çalışan bir firmayız. Ev tadilatlarınız için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.


ev tadilatı ev tadilatı ev tadilatı


Seramik : Seramikler yüzyıllardan beri zarafetin ve asilliğin simgesidir. Temiz görünümü ve asilliği ile görenleri kendine hayran bırakır. Ünlü tasarımcıların sizler ve ünlü firmalar için tasarladıkları seramik modelleri ile birbirinden eşsiz seramiklere sahip olmak isterseniz firmamızdaki modellerimize bakabilirsiniz.


seramik seramik seramik


Su Tesisatı : Su kaçağı tespiti, klozet, lavabo, musluk tamiratı, gider tıkanıklığı açma gibi su tesisatı alanında olan her türlü işleriniz için bize güvenebilirsiniz. Su tesisatı denilince akla sadece musluk tamiratı gelir ancak firmamız her türlü tesisat işlerinde sizlere yardımcı olacaktır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.


su tesisatı su tesisatı su tesisatı


Dekorasyon : Ev ve işyerlerinizin şıklığı, ferahlığı ve zarafeti için yaptıracağınız dekorasyon çok önemlidir. İlk görüşte sizi cezbedecek yaratıcı, farklı ve modern teknoloji kullanılarak yapılan dekorasyonlarımızı görmeniz için sizleri firmamıza bekleriz. Ev veya işyerinize en uygun dekorasyon modellerini seçeceğimizi ve siz değerli müşterilerimizin yüzde yüz memnun kalacağı dekorasyonlarımızla hizmetinizdeyiz. bizimle çalışmak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.


dekorasyon dekorasyon dekorasyon


Betopan : Dış cephe kaplamasında son teknoloji olan betopan gün geçtikçe kullanım alanı genişleyen veya çok fazla tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Betopan çimentonun dayanıklılığını ağacın esnekliği ve sağlıklılığını bünyesinde bulunduran çok çevreci, kullanışlı ve dayanıklı bir sistemdir. Alanında uzman ustalarımız ve son teknolojik iş aletlerimizle estetik ve uzun ömürlü betopan yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.


betopan betopan betopan


Alçıpan Tadilatı : İstanbul’da alçıpan denince akla gelen ilk firma özelliğimiz ile her türlü alçı işlerini de yapmaktayız. Firmamızdan ya da ustalarımızdan kaynaklı hiçbir sorun yaşamayacağınızın garantisini veririz. Yalnız uygun olmayan ortamlarda ya da uygun olmayan koşullarda uzun yıllar geçmesinden doğabilecek eskime kırılma gibi durumlar için de canınızı sıkmamanızı ve anında Alçıpan tadilatı yapmak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


alçıpan adilatı alçıpan adilatı alçıpan adilatı


Ses İzolasyon : Gerek sesin içeri alınmaması gerekse sesin içeride hapsolması açısından kullanılan tüm yalıtım malzemeleri ve tüm ekipmanlarımız firmamız bünyesinde mevcuttur. Akustik ses odaları ile çalışmalarınız da artık daha kolay ve güvenilir olacaktır. Ses izolasyon malzemelerimiz için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


ses izolasyon ses izolasyon ses izolasyon


İzocam Taş Yünü İzolasyonu : Yalıtım sektörü için geliştirilmiş olan İzocam taşyünü izolasyonu firmamız tarafından güvenli ve garantili olarak siz değerli müşterilerimize çalışmalarını sergilemektedir. Koruma ve yalıtım için en ideal ortamlarda hazırlanmış İzocam taşyünü izolayonu yapılmış alan hiçbir zaman nem ve rutubeti çekmez. Küf oluşumunu engeller ve daha sağlıklı ortamlarda yaşama imkânı sunar.


izocam taş yünü izolasyonu izocam taş yünü izolasyonu izocam taş yünü izolasyonu


Isı İzolasyon : Isı izolasyon, siz değerli müşterilerimizin evlerinde nem ve rutubet olmadan binaları daha uzun ömürlü kullanabilmesini sağlar. Evlerinizde kışın soğuktan yazın ise sıcaktan etkilenmeyecek şekilde konforlu bir yaşam sürmenizi sağlar. Böylece kış aylarında fazla yakıt tüketmeyerek hem doğal zenginliklerimiz tasarruf eder hem de sizin cebiniz…


ısı izolasyon ısı izolasyon ısı izolasyon


Çatı Tamiri : Çatıda oluşabilecek bütün problemlerini yok etmek için tasarlanmış sistemlerimizle her türlü binanın çatı tamiri işlerini yapmaktayız. Çatı akması bir kader değildir. Firmamızın yapmış olduğu çatı tamiri ile teraslarınız artık daha kuru, evlerinizin tavanları nem ve rutubetten uzak. Bir kere çatı tamiri işlemi yaptırdıktan sonra, bir daha bu işlemi yaptırmaya gerek duymayacaksınız. Normalde bina ömrünü uzatan bu sistem, İstanbul ili iklim koşulları göz önünde bulundurulduğunda firmamıza bir kere yaptırmanız yeterli olacaktır.


çatı tamiri çatı tamiri çatı tamiri


Çıta : Çıta; alçıpan olma özelliği bakımından hafiftir. Montajı çok pratik ve kullanım alanı çok yaygındır. Odalara derinlik katma yönünden bir numaralı tercih edilen bir maddedir. Her türden boyut ve çıta çeşitleriyle siz mükemmel evleri ya da mekanları hak eden müşterilerimize çıta çeşitleri sağlamaktan mutluluk duyarız.


çıta çıta çıta


Göbek : Alçıpan göbek, yıllardır evlerimiz ya da çeşitli mekanlarımızda vazgeçilmez bir görüntü ortaya koymuştur. Son yıllarda alçıpan göbek modellerine spotlar yerleştirilerek evlerimize daha modern bir hava katmış bulunmaktayız. Siz de yıllardır vazgeçemediğimiz eşsiz modellerimizden birine sahip olmak isterseniz firmamıza iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.


göbek göbek göbek


Kemer : Kemer modelleri, hem dekoratif özelliği hem de daha ferah salon ve mutfaklar için ideal görünüme sahiptir. Kemer modelleri daha çok Amerikan tipi mutfaklarda tercih edilmektedir. Ancak firmamızın kendine özgü tasarım ve modelleriyle evinizin istediğiniz her kapı kirişine kemer alçıpan ya da kartonpiyer kemer yapmak mümkündür. Kemer modellerimizi görmeniz için sizleri firmamıza bekleriz.


kemer kemer kemer


Niş : Niş; mimarların evlere daha derinlik katmak açısından kullandıkları küçük duvar hücreleridir. Dar holleri daha geniş göstermek için ya da evinizin salonuna derinlik katmak, odalarınıza dekoratif yönden heyecanlar katmak amacıyla yapılmış estetik hileleri de diyebiliriz. Bu nedenle hoş ve güzel görünümlü nişler uzman ellerden çıkınca daha mükemmelleşir. Firmamız da bu mükemmel ellerin bir birleşimidir. Firmamızın tasarladığı niş modelleri ve çalışmalarımızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


niş niş niş


Sütun : Sütun deyince akla eski çağlardan kalma otantik havalarıyla saraylar gelmektedir. Fakat günümüzde sütun modelleri her türlü ortama hitap edebilme özelliği gösterir. Dekoratif amaçlı tasarlanan sütunlarımız ile dilediğiniz yere uygun dilediğiniz modeller artık ayaklarınızın altında. Sütunlarımızı görmeden mekanlarınızın düzenini oluşturmamalısınız…


sütun sütun sütun


Aplik : Otel odalarının ya da yemek salonlarının vazgeçilmezidir aplikler. Artık salonlarımızın, hollerimizin de aplikle donatılabilme özelliği vardır. Çeşitleri ile her mekâna uyum sağlayabilen aplikleri firmamızın dekorasyon ürünleri bölümlerinde bulabilirsiniz. Ayrıca özel tasarım apliklerimiz de bulunmaktadır. Tasarımlarımızı yakından incelemek için aplik almadan önce bize uğramanızı tavsiye ederiz.


aplik aplik aplik


Ses Yalıtımlı Alçıpan Duvar : Firmamız tarafından yapılan ses yalıtımlı alçıpan duvar sayesinde artık seslerin bir taraftan diğer tarafa geçmesini engelleyecektir. Mükemmel ses yalıtımının yanı sıra ses yalıtımlı alçıpan duvar sayesinde ısı yalıtımınız da bir miktar dengelenebilir ölçüde bulunmaktadır. Gürültünün psikolojik etkilerinden korunmak için ses yalıtımlı alçıpan duvar ile huzurlu bir hayatın kapılarını açabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.


ses yalıtımlı alçıpan duvar ses yalıtımlı alçıpan duvar ses yalıtımlı alçıpan duvar


Deko Tavan : Dekotavan dekorasyonun tavan noktasında ki yeni adıdır. ġık, farklı, yaratıcı ve sağlıklı özelliği bakımından günümüzde en çok tercih edilen tavan modelleridir. Firmamızın sizler için tasarlamış olduğu özel dekotavan çeşitlerimiz ve uygun fiyat ve ödeme koşullarımız ile siz de bulunduğunuz mekânlarda dekotavanın vazgeçilmezliğini keşfedeceksiniz.


deko tavan deko tavan deko tavan


Led Asma Tavan : Led asma tavan; asma tavanların led ışıkları yerleştirilerek daha modern bir görünüme sahip olabilmesini sağlar. Asma tavanlarınızın içine gizleyebilme özelliğiyle daha loş ve güzel görünüme ya da led ışıklarını açık olarak yerleştirerek mekânlarınızın daha aydınlık ve net bir görünüme kavuşmasını sağlamaktayız. Ayrıca zevkinize uygun led ıĢıklarını da seçebilme özelliği ile firmamızda her türlü imkân ve koşullarla çalışabilirsiniz.


led asma tavan led asma tavan led asma tavan