Boya Ustaları

Boya ustaları öncelikle boya yapılacak mekânın yüzey özelliklerini belirler. Böylece hangi yüzeye hangi boya türünün iyi gideceği, hangi boya maddesinin yüzeyi kapatacağı ya da altındaki rengin örtüşmesini sağlayacak yapıda olduğunu belirler. Bu sayede hem boya badana işlemine başlanmadan önce sağlam bir adım atılmış olur hem de yapılacak boyanın kalite düzeyini yükseltmiş olur. Yüzey boyaya uygun olarak hazırlandıktan sonra yapılabilecek diğer bir işlem ise, yüzeye uygun boya seçmektir. Boya ustalarının bilgi birikimi siz değerli müşterilerimizin renk zevkiyle birleşince ortaya muhteşem sonuçlar çıkmaktadır. Firmamızın boya ustaları sadece boya badana işlemi yapmakla kalmaz; eskimiş ya da zarar görmüş mekânlarınızın boyalı yüzeylerini iyileştirmek adına onarım da yapar. Zımparalama, macun çekme ya da kapatıcılık özelliği olan boyalar ile örtüşebilir boya badana işleriniz özenle yapılır. Yapılan boyaların seçtiğiniz rengin birebir aynısı olması için büyük çaba sarfeden boya ustalarımız ile çalışmanızı öneririz.

 

boya badana ustaları

 

İş güvenliğini birincil koşul olarak gören boya ustalarımız; müşteri memnuniyeti ve temiz – titiz çalışma koşulları ile alanında bir numara kişilerden oluşmaktadır. Boya ustaları uygun işçilik fiyatları, uygun çalışma koşulları ile boya badana işleriniz büyük bir sorun olmaktan çıkacaktır. Siz de firmamız ile çalışan tecrübeli boya ustaları sayesinde kirli bir ortamla karşılaşmayacak, boya badana işleminden öncesinde ve sonrasında boya ustalarımızın işçiliğinden ziyadesiyle memnun kalacaksınız.

 

Herkes boya yapabilir belki ama herkes kaliteli boya badana işlemi yapamaz. Kaliteli boya badana yapabilmek için boya badanaya sağlam bir adım atabilmek şarttır. Kaliteli deneyimli boya ustaları firmamızın kalitesini zirvelere taşımakla kalmamış; yaptığı her işte siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarabilmiştir. Boya ustaları işçilik fiyatlandırmamız için en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz rica olunur.