Alçıpan Ustası

Alçıpan Ustası

Alçıpan ustası, yapılarda ki alçıpan uygulamalarına dekoratif veya sanatsal manada anlam yükleyen ustadır. Lakin ülkemizde herkes alçıpancı olmakta, ancak alçıpan ustası olamamaktadır. Çünkü atalarımızın dediği gibi bakarak usta olunsaydı gerçekten kediler kasap olurdu.

 

Biz İstanbul alçıpan olarak her şeyin başında eğitim ve bilgiye önem veririz. Bundan mütevellittir ki, bünyemizde kesinlikle işinin ehli hiç bir ustayı barındırmamaktayız. Çünkü bugüne değin İstanbul Alçıpan olarak, tüm alçıpan uygulamalarımızda özgünlüğe ve dekoratif anlamda sanata önem verdik ve vermeyede devam edeceğiz. 

 

Tabi haklı olarak, bizi biz yapan ortaya koyduğumuz sanatsa ki öyle, bizde firma olarak baş koyduğumuz bu prensiplerimizden asla taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Çünkü bizim aynamız yaptığımız işlerin müşterilerimizin gülümsemesine yansımasıdır.

 

alçıpan ustası

 

Not : Yapı Kataloğu ve Alçıder, alçı eğitimi ve bilgilendirmesi konusunda alçıpan ustalarına sektörü takip etme manasında da fayda mülahaza sağlamaktadır.

 

İstanbul Alçıpan olarak her zaman bünyemizde bulundurduğumuz alçıpan ustalarını çeşitli zamanlarda eğitimlere tabi tutarak bilgilerinin her daim güncel kalmasını sağlamaktayız. Ve tüm ustalarımızı dönüşümlü olarak alçıpan projelerimizde görevlendirerek, alçıpan babında her kategoride bilgi sahibi olmasını sağlamaktayız. Alçıpanın ne olduğundan, ne işe yaradığından, nasıl imal edildiğinden, içeriğindeki bulunan maddelerden tutunda uygulama alanlarına varıncaya kadar alçıpan ustalarımız teferruetlı bir şekilde alçıpan hakkında bilgiye sahiptirler. Zaten bizi biz yapan en temel unsurda yaptığımız işi iyi bilmemizden geçmektedir.

Alçıpan Ustası